• 05324322248
  • info@ugrubol.com
  • Perpa A Blok, Kat: 9, No:1150, Şişli/İstanbul

FİBER OPTİK ALT YAPI SİSTEMLERİ

FİBER OPTİK ALT YAPI SİSTEMLERİİletişim ve Fiber Optik Sistemleri Ağ teknolojileri alanında anahtar teslim alt yapı ve üst yapı çözümleri sunarak, müşterilerinin sistem teknolojisi alanında ihtiyaç duyduğu tüm konulara çözüm üretip, %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle hareket etmekte, gelecekte ortaya çıkabilecek ön görülmesi zor problemler hakkında koruma sağlamak amacıyla, teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek her geçen gün kendini geliştirmeyi birincil amaçları arasında görmektedir.

KABLOLU AĞ ÇÖZÜMLERİ

Kablolu ağ sistemlerinin, bir şirketin omurgası olduğu söylenebilir. Şirket içi ağ haberleşmesinin yaklaşık %50 si kablolu ağ ürünleri ile gerçekleşmektedir. Uygun kablolu ağ ürünlerinin belirlenmesi bir takım standartlar ve uzmanlık gerektirirken, günümüzde şirketlerde kablolu ağ oluşturulması ve yapılandırılması ciddi derecede önem arz ediyor. Kablolu ağ ürünleri ve data yapısı hazırlanırken gelişi güzel bir ağ ürünü tercihi zamanla olumsuzluklara sebep olabilmektedir. Teknolojinin hızla gelişmesiyle kablolu ve kablosuz ağ çözümlerinde, ağ güvenliği ve hızını arttırmaya yönelik faydalar sunan yeni standartlar getirmiştir.

Uğrubol Müh Ltd Şti. olarak kablolu ağ ürünlerinde, birbiri ile uyumlu çalışan, belirlenen endüstriyel standartları destekleyen ürünler tercih ediyor ve bu ürünlere uyumlu data altyapısı hazırlayarak, uygun yapısal kablolama ve data sonlandırma işçiliği ile kablolu ağınızı profesyonelce oluşturuyoruz.