• 05324322248
  • info@ugrubol.com
  • Perpa A Blok, Kat: 9, No:1150, Şişli/İstanbul

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİHırsızlar her gecen gün birbirinden akılalmaz yöntemler geliştirerek ev ve işyerlerimize girmeye çalışmaktadır. Bizler önlemlerimizi hem elektronik olarak Hırsız Alarm Sistemleri ile hem de fiziki olarak almak zorundayız. Ev veya işyerlerimiz ne kadar yüksekte olursa olsun hırsızlar tırmanarak buralara ulaşabilmektedir. Bu sebeple önce Kapı ve pencerelerden manyetik kontaklar aracılığı ile daha sonra da ev içerisinde Harekete duyarlı Pır dedektörler ile Hırsız Alarm Sistemi kurulması gerekmektedir. Esas amaç hırsızla karşı karşıya gelmeden 100 db lik sirenlerimizin devreye girerek alarm çaldırması ve hırsızı korkutmasıdır. Aynı anda da Alarm Haber alma merkezimiz sizi ve Polis i bilgilendirecektir.

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİMİZ İLE HER ZAMAN SİZLERİN GÜVENLİĞİ İÇİN YANINIZDAYIZ

7/24 ALARM İZLEME MERKEZİMİZ İLE EV ve İŞYERLERİNİZİ GÖZLEM ALTINDA TUTUYORUZ

ALARM ANINDA SİZİN TALEBİNİZE GÖRE ÖNCE POLİS veya JANDARMAYA yada SİZLERİN VERECEĞİ NUMARALARI ARIYARAK ALARM BİLGİLENDİRMESİNİ YAPIYORUZ.

HIRSIZLAR İLE BURUN BURUNA GELMEMEK İÇİN EV İÇİ KURULUMU DA SİSTEMLERİMİZ İLE YAPILABİLMEKTEDİR.

ALARM SİSTEMLERİMİZE EV İÇİ KULLANIM İÇİN GAZ DEDEKTÖRLERİ ve YANGIN ALARM DEDEKTÖRLERİDE BAĞLANABİLMEKTEDİR.

ALARM SİSTEMELERİ KESİNTİSİZ OLARAK ÇALIŞMASI İÇİN BAKIMSIZ TİP KURU AKÜLER İLE BESLENMEKTEDİR BUDA ELEKTRİK KESİNTİSİ OLDUGU TAKDIRDE DAHİL SİSTEMİN 7/24 ÇALIŞMASINI SAGLAMAKTADIR.

Maalesef hırsızlık olayları arttıkça Alarm Sistemleri ihtiyacı da artmaktadır. Ancak doğru yere doğru ürünlerin montajının yapılması çok ama çok önemlidir. Bu da kalifiye mühendis ekibimiz ile keşiflerimizi yaparak , doğru fiyatlandırma ve doğru ürünler ile sağlanabilmektedir.

Herhangi bir hırsızlık girişiminde Alarm sirenlerimiz devreye girerek dahili ve harici olarak çalmaya başlarlar. Bu sirenlerin sesi 100 db civarındadır buda çok ciddi olarak caydırıcı bir özelliktir. Alarm geldiği anda Alarm Haberalma Merkezimiz devreye girerek hırsızlığın önlenmesi için gereken yerleri arayarak olayı engeller.